Strona główna » Blog » Mercedes GLC 300

Mercedes GLC 300

Kompaktowy SUV, będący najchętniej kupowanym samochodem tego segmentu z gamy produktów Mercedesa – mowa oczywiście o modelu GLC, którego posiadaczem stał się Pan Dariusz.

Mercedes GLC jest niezwykle kompetentnym i praktycznym, choć zarazem skromnym modelem przypisywanym do klasy samochodów luksusowych. W samochodzie tym kryje się magia, pozwalająca cieszyć się czasem za kierownicą. Pod maską Mercedesa znajduję się benzynowy turbodoładowany silnik o pojemności 2.0l generujący moc 258 KM i 370 Nm momentu obrotowego. Komfort codziennej jazdy w każdych warunkach zapewniają zróżnicowane tryby jazdy. Egzemplarz zakupiony za naszym pośrednictwem dla Pana Dariusza dodatkowo wyposażony jest w napęd na cztery koła 4matic.

Mercedes-Benz GLC 300 4matic sprowadzomy dla Pana Dariusza. Źródło: Muffler Motors.

Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają nowoczesne systemy, będące namiastką autonomicznej jazdy. Mowa oczywiście o systemach odpowiedzialnych za utrzymanie pojazdu w pasach ruchu podczas jazdy, aktywnym tempomacie reagującym na zachowania pozostałych uczestników ruchu, monitorowaniu martwego pola, autonomicznym parkowaniu, czujnikach parkowania zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu, czy chociażby kamerom 360°. Zewnętrzny charakter auta nadaje natomiast pakiet stylistyczny AMG, wyróżniający się felgami sygnowanymi logiem AMG, nawiercanymi tarczami hamulcowymi oraz unikatowymi zderzakami.

Mercedes-Benz GLC 300 4matic sprowadzomy dla Pana Dariusza. Źródło: Muffler Motors.

Wyposażenie Mercedesa to tylko potwierdzenie przynależności auta do klasy samochodów luksusowych. W środku znajduję się bowiem system multimedialny wyposażony w m.in. nawigację obsługiwany za pomocą dotykowego panelu COMAND, skórzane podgrzewane fotele przednie z elektryczną regulacją i funkcją pamięci, wielofunkcyjną podgrzewaną skórzaną kierownicę wyposażoną w łopatki do zmiany biegów, czy panoramiczny dach.

Mercedes-Benz GLC 300 4matic sprowadzomy dla Pana Dariusza. Źródło: Muffler Motors.

Panu Dariuszowi gratulujemy dokonanego wyboru, bo bez wątpienia Mercedes GLC jest samochodem znakomitym!

Jeśli szukasz podobnego egzemplarza napisz do nas już dziś! Nasi doradcy znajdą dla Ciebie wymarzony egzemplarz. Ceny Mercedesa GLC 300 w zależności od roku produkcji rozpoczynają się już od 95 000 PLN!


Rok produkcji: 2017
Przebieg: 33 514 km
Paliwo: Benzyna
Silnik: 1991 cm3
Moc: 258 KM
Moment obrotowy: 370 Nm
Skrzynia biegów: Automatyczna
Układ napędowy: AWD 4matic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *