Strona główna » Blog » Ford Mustang

Ford Mustang

Kultowy model Forda, z czterocylindrowym silnikiem o pojemności 2.3 litra oraz napędem na tylną oś, Adam odebrał od nas w zimowej scenerii i ruszył w drogę do Poznania! Chociaż srebrny kolor zazwyczaj nie jest pierwszym wyborem dla wielu samochodów, to w przypadku Mustanga, idealnie podkreśla jego muskularne linie. Pierwszą modyfikacją na jaką zdecydował się Adam był wydech MRBP dedykowany do tej wersji silnikowej, który swoim brzmieniem nadaje temu Mustangowi wyjątkowego uroku.

Ford Mustang. Źródło: mufflermotors.pl

Wybór Adama od razu padł na czterocylindrowy silnik ze względu na bardzo dobre osiągi w porównaniu do spalania, a także wersję wyposażenia Premium, która nie jest dostępna w przypadku samochodów napędzanych silnikiem V6.

  Specyfikacja samochodu w tej wersji jest bogata, a wewnątrz auta znajdziemy skórzane wentylowane i podgrzewane fotele, których położenie dostosowuje się oczywiście elektronicznie. Za rozrywkę podczas pokonywania kolejnych kilometrów odpowiedzialny jest natomiast system multimedialny SYNC2. Podczas jazdy Adam wspomagany będzie również asystentem martwego pola BLIS.

  Ford Mustang. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2015
  Przebieg: 147 307 km
  Napęd: Silnik benzynowy
  Silnik: 2264 cm3
  Moc: 315 KM
  Moment obrotowy: 432 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Układ napędowy: RWD

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *