Strona główna » Blog » Dodge Charger R/T

Dodge Charger R/T

Tego wyjątkowego Dodge Chargera R/T ściągnęliśmy oraz naprawiliśmy dla Roberta z Elbląga. Robert marzył o tym modelu, a świetnie wyposażony egzemplarz z silnikiem V8 HEMI o pojemności 5.7 litra, wyposażony w napęd 4×4, zrealizował te marzenia z nawiązką!

Dodge Charger R/T. Źródło: mufflermotors.pl

Wnętrze samochodu wykonane w czarnej kolorystyce świetnie pasuje do zewnętrznego wyglądu samochodu – pierwsze skojarzenie dla większości osób to nieoznakowany radiowóz. W środku zaskakuje wyposażenie w którym znalazły się m.in. podgrzewane i wentylowane skórzane fotele przednie z elektryczną regulacją położenia i pamięcią położenia, podgrzewana skórzana kanapa tylna, podgrzewana wielofunkcyjna kierownica czy nawet chłodzone i podgrzewane uchwyty na napoje. Za nagłośnienie współpracujące z systemem multimedialnym Uconnect odpowiada firma Beats. Tak dobrze wyposażone Chargery, zdarzają się niezwykle rzadko!

  Samochód wylicytowaliśmy za absurdalnie niską kwotę od firmy ubezpieczeniowej. Przed podejściem do licytacji oczywiście dokładnie zweryfikowaliśmy historię. Podczas naprawy samochodu okazało się, że niestety rozmiar uszkodzeń jest nieco większy od zakładanego, a dostępność poszczególnych części w Polsce jest bardzo mała. Niemniej jednak, udało nam się odnaleźć na rynku części zamiennych brakujące elementy do naprawy, unikając konieczności importu części z USA!

  Dodge Charger R/T. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2012
  Przebieg: 95 080 km
  Napęd: Silnik benzynowy
  Silnik: 5654 cm3
  Moc: 375 KM
  Moment obrotowy: 395 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Układ napędowy: AWD

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *