Strona główna » Blog » BMW 428i

BMW 428i

Następca kultowego BMW serii 3 w coupe, po tym jak bawarski producent postanowił ujednolicić gamę modelową i parzystymi numerami oznaczyć samochody z nieco niżej poprowadzoną linią dachową. Ten konkretny egzemplarz odkupiliśmy od firmy ubezpieczeniowej z powierzchownymi uszkodzeniami nadwozia po kolizji z rowerzystą.

BMW 428i. Źródło: mufflermotors.pl

Wygrany egzemplarz wyposażony jest w poszukiwany na rynku M-pakiet, na który z zewnątrz składa się agresywnie narysowany zderzak przedni, napompowane listwy progowe, tylny zderzak charakterystyczny dla tej wersji wyposażenia oraz unikalny wzór felg. W środku znajdziemy nakładki progów oraz podstopnice z logiem M-power, a przede wszystkim trójramienną kierownicę, która w całej gamie modelowej serii F, pozwala pewnie trzymać stery w najostrzejszych zakrętach. Poza aspektami wizualnymi największą różnicę poczujemy właśnie w prowadzeniu, zawieszenie M-sport całkowicie odmienia charakter tego samochodu i sprawia, że podróż jest angażująca, a samochód prowokuje do szybkiego pokonywania zakrętów.

  Silnik 2.0 o mocy 245 koni mechanicznych oraz z napędem xDrive zapewnia świetną dynamikę, po wyłączeniu kontroli trakcji, mimo napędu na cztery koła, można postawić ten samochód bokiem w zakrętach. Zasiadając za sterami, dzięki wygodnym sportowym fotelom oraz niskiej pozycji za kierownicą, każdy może poczuć się jakby ten samochód był zaprojektowany właśnie dla niego!

  BMW 428i. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2014
  Przebieg: 105 107 km
  Napęd: Silnik benzynowy
  Silnik: 1997 cm3
  Moc: 245 KM
  Moment obrotowy: 350 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Układ napędowy: AWD xDrive

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *