Strona główna » Blog » BMW 528i

BMW 528i

Nasza firma ma przyjemność przedstawić kolejną profesjonalną realizację naprawy samochodu sprowadzonego z USA. Tym razem przyszło nam pracować nad egzemplarzem BMW Serii 5 F10 o oznaczeniu 528i w pięknym białym kolorze, który przypłynął do nas prosto z licytacji firmy ubezpieczeniowej. Samochód ten, jak przystało na Serię 5, od początku zwracał na siebie uwagę swoją wysoką jakością wykonania, którą podkreślał zamontowany fabrycznie pakiet Luxury Line.

BMW 528i. Źródło: mufflermotors.pl

Od razu po przyjęciu samochodu do naszego warsztatu partnerskiego przystąpiliśmy do działania. Samochód z racji swojego uszkodzenia znajdującego się w tylnej lewej ćwiartce samochodu wymagał dokładnego i skrupulatnego sporządzenia listy części potrzebnych do naprawy. Podczas prac nad samochodem wymienione zostały części mechaniczne obejmujące części tylnego zawieszenia, komplet wahaczy, belkę zawieszenia wraz z amortyzatorami oraz nadkole. Naprawa blacharska wraz z lakierowaniem zakupionych przez nas drzwi tylnych, fragmentu progu oraz listwy progowej została wykonana z największą starannością, tak aby po kolizji w której uczestniczył samochód nie został najmniejszy ślad.

Naprawimy Twój uszkodzony samochód! Zostaw nam swój adres e-mail, a my prześlemy wszystkie szczegóły.

Przygotujemy również wstępny kosztorys na podstawie zdjęć samochodu z aukcji lub placu przeładunkowego.

    BMW 528i. Źródło: mufflermotors.pl

    Ostatnim etapem naszej pracy było wykonanie pełnej konwersji samochodu w celu przygotowania go do poruszania się po polskich drogach. Do systemu inforozrywki wgraliśmy język polski, zamontowaliśmy przełącznik świateł w celu aktywacji światła przeciwmgielnego oraz przerobiliśmy tylne lampy tak aby kierunkowskazy świeciły pomarańczowym światłem. Dodatkowo wykonaliśmy geometrię kół oraz przeprowadziliśmy badanie techniczne, aby upewnić się, że samochód spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest gotowy do użytku. Klient odebrał gotowy samochód z kompletem dokumentów, mogąc od razu w pełni cieszyć się z jazdy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *