Strona główna » Blog » BMW X1

BMW X1

Dla Pani Małgorzaty i Pana Wojciecha początkowo szukaliśmy Mercedesa GLA, ale po kilku nieudanych próbach licytacji rozszerzyliśmy poszukiwania o BMW X1. W założonym budżecie szybko udało nam się wylicytować niegroźnie uszkodzony egzemplarz z 2018 roku, z bardzo niskim przebiegiem oraz bardzo dobrym wyposażeniem!

BMW X1 2018. Źródło: mufflermotors.pl

Jak możemy przeczytać w oficjalnych dokumentach prasowych BMW X1 zostawia konkurencję w daleko w tyle, a powstało aby wyznaczać nowe standardy! Przez BMW model ten określany jest jako SAV (Sport Activity Vehicle) co podkreślone jest w jego sylwetce, długim rozstawie osi oraz krótkich zwisach. Dodatkowo sprowadzony i naprawiony przez nas egzemplarz wyposażony jest w pakiet X-line, który cechuje się charakterystycznymi wstawkami w kolorze srebrnym.

BMW X1 F48 dzieli płytę podłogową z popularną i sprawdzoną konstrukcją BMW serii 3. A pod maską tego konkretnego egzemplarza znajduje się dynamiczna jednostka benzynowa o pojemności 2.0L oraz mocy 231km (170kW). Z kolei dostępna moc przenoszona jest na asfalt przez napęd xDrive, co zapewnia pełną kontrolę nad samochodem nawet w najtrudniejszych warunkach.

BMW X1 2018. Źródło: mufflermotors.pl

Jeśli szukasz podobnego egzemplarza napisz do nas już dziś! Znajdziemy dla Ciebie Twój wymarzony egzemplarz. Ceny BMW X1 w zależności od roku produkcji rozpoczynają się już od 70 000 PLN!

Rok produkcji: 2018
Przebieg: 34 620 km
Paliwo: Benzyna
Silnik: 1998 cm3
Moc: 231 KM
Moment obrotowy: 350 Nm
Skrzynia biegów: Automatyczna
Układ napędowy: AWD xDrive

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *