Strona główna » Blog » BMW X1

BMW X1

Kolejny egzemplarz BMW X1, tym razem dla dla Pani Mariki z Lubelszczyzny, trafił za naszym pośrednictwem na polskie drogi!

Charakter auta podkreśla przede wszystkim przód, patrzący wokół groźnym wzrokiem reflektorami LED. Ponadto, nadwozie auta okraszone zostało pakietem stylistycznym xLine, wnoszącym dodatkowe smaczki.

Podczas codziennej jazdy bezpieczeństwo zapewnia system antykolizyjny, ostrzegający zarówno przed zderzeniem z innymi pojazdami, jak i pieszymi. Dodatkowo nasz egzemplarz wyposażony został w asystenta utrzymania pasa ruchu oraz asystenta parkowania, który od czasu do czasu chętnie wyręczy Panią Marikę. Ponadto, mamy tutaj jeszcze przednie i tylne czujniki parkowania, oraz kamerę cofania.

BMW X1. Źródło: mufflermotors.pl

Specyfikacja auta to m.in. skórzane podgrzewane fotele przednie z elektryczną regulacją położenia i funkcją pamięci fotela dla dwóch kierowców. W chłodniejsze dni bez wątpienia przydatna okaże się również skórzana podgrzewana wielofunkcyjna kierownica. System multimedialny to BMW Professional, połączony z nagłośnieniem sygnowanym logiem Harman Kardon. Przestronne wnętrze auta podkreśla ogromny panoramiczny dach.

Warto również wspomnieć o wyświetlaczu przeziernym BMW Head Up, wyświetlającym wszystkie bieżące informacje, takie jak aktualne ograniczenie prędkości czy wskazówki nawigacyjne.

  Porównując ceny części do odbudowy, w głównej mierze wspólnie z naszym Klientem zdecydowaliśmy się na zakup oryginalnych części prosto z ASO BMW, które kilkukrotnie okazały się tańsze w stosunku do tych oferowanych na portalach aukcyjnych. Dodatkowo w ramach naprawy samochód przeszedł pełną konwersję na rynek europejski.

  BMW X1. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2016 (rok modelowy 2017)
  Przebieg: 81 463 km
  Napęd: AWD xDrive
  Silnik: 1998 cm3
  Moc: 228 KM
  Moment obrotowy: 350 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *