Strona główna » Blog » BMW X1

BMW X1

Kolejne BMW X1, tym razem dla dla Marcina z Lubelszczyzny, trafiło za naszym pośrednictwem na polskie drogi!

Przód samochodu wyposażony w charakterystyczne reflektory LED, które nadają drapieżny oraz charakterystyczny dla BMW wygląd, przez co nie sposób pomylić tego samochodu z żadną inną marką. Nadwozie auta wyposażone zostało w pakiet stylistyczny xLine, który podkreśla podwyższoną linię nadwozia.

BMW X1. Źródło: mufflermotors.pl

Egzemplarz Marcina opuścił fabrykę w bardzo ciekawej konfiguracji kolorystycznej – czarny kolor na zewnątrz, świetnie zgrywa się z brązową tapicerką wewnątrz samochodu.
Specyfikacja auta to m.in. skórzane podgrzewane fotele przednie z elektryczną regulacją położenia i funkcją pamięci fotela dla dwóch kierowców. W chłodniejsze dni bez wątpienia przydatna okaże się również skórzana podgrzewana wielofunkcyjna kierownica. System multimedialny to BMW Professional, połączony zestawem podstawowym zestawem głośników BMW, które oferują bardzo dobre nagłośnienie wewnątrz pojazdu. Przestronne wnętrze auta podkreśla ogromny panoramiczny dach ☀️ Ponadto, mamy tutaj jeszcze przednie i tylne czujniki parkowania, oraz kamerę cofania.

  Warto również wspomnieć o wyświetlaczu przeziernym BMW Head Up, wyświetlającym wszystkie bieżące informacje, takie jak aktualne ograniczenie prędkości czy wskazówki nawigacyjne.
  Porównując ceny części do odbudowy, w głównej mierze wspólnie z Marcinem zdecydowaliśmy się na zakup oryginalnych części prosto z ASO BMW, które kilkukrotnie okazały się tańsze w stosunku do tych oferowanych na portalach aukcyjnych. Dodatkowo w ramach naprawy samochód przeszedł pełną konwersję na rynek europejski.

  BMW X1. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2016 (rok modelowy 2017)
  Przebieg: 64 940 km
  Napęd: AWD xDrive
  Silnik: 1998 cm3
  Moc: 228 KM
  Moment obrotowy: 350 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *