Strona główna » Blog » Poszukiwanie auta

Poszukiwanie auta

Wybierzemy dla Ciebie najciekawsze egzemplarze dostępne na aukcjach, sprawdzimy historie pojazdu w specjalistycznych bazach danych oraz przedstawimy kompletny kosztorys zakupu auta wraz z opisem wyposażenia.

Wbrew pozorom poszukiwanie auta to jeden z najtrudniejszych etapów, bo przecież domy aukcyjne na licytacje każdego tygodnia wystawiają na sprzedaż tysiące aut, pochodzących zarówno od firm ubezpieczeniowych, wypożyczalni, prywatnych sprzedawców, jak i aut poleasingowych.

Aut poszukujemy na największych portalach aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, czyli na placach aukcyjnych firm Copart, Insurance Auto Auctions oraz Impact Auto Auctions.

Zgodnie z Twoimi wymaganiami na bieżąco przygotowujemy więc propozycje aktualnie dostępnych aut, zawierające kompleksowy szacunkowy kosztorys jego importu oraz opis jego wyposażenia. Dodatkowo, przed podejściem do licytacji weryfikowana jest historia każdego z aut, z wykorzystaniem zarówno ogólnie dostępnych narzędzi, jak i płatnych raportów Carfax lub Autocheck.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *