Strona główna » Blog » BMW M4

BMW M4

Topowa odmiana BMW serii 4, wyposażona w sześciocylindrowy rzędowy silnik o pojemności 3.0 z napędem na tylne koła oraz automatyczną skrzynią biegów DKG, jest kwintesencją marketingowego sloganu BMW – “The Ultimate Driving Machine”. Ten konkretny egzemplarz sprowadziliśmy dla naszego klienta, który przemieszcza się po krakowskich drogach.

BMW M4. Źródło: mufflermotors.pl

Agresywny przód, podkreśla zderzak z szerokimi wlotami, charakterystyczne nerki z podwójnymi pionowymi żebrami oraz lampy LED z ikonicznymi “Angel Eyes”, dzięki którym nie sposób pomylić tej marki z żadną inną w swoim wstecznym lusterku. Maska z wytłoczeniem na środku wprost wskazuje, że nie jest to podstawowa wersja, co również możemy poznać po obudowie lusterka oraz czterech końcówkach wydechu.

  Prezentowany egzemplarz jest bardzo bogato wyposażony, na pokładzie znajduje się między innymi: podgrzewana kierownica, adaptacyjne zawieszenie M-sport, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, czujniki parkowania, podgrzewane fotele, adaptacyjne lampy LED ze spryskiwaczami, asystent pasa ruchu, wyświetlacz przezierny Head-UP display, nagłośnienie premium Harman Kardon, nawigacja professional. Znajdziemy również wiele elementów wykonanych z karbonu takich jak dach, rozpórka kielichów oraz liczne elementy dekoracyjne we wnętrzu.

  BMW M4. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2015
  Przebieg: 136 581 km
  Napęd: Silnik benzynowy
  Silnik: 2979 cm3
  Moc: 425 KM
  Moment obrotowy: 550 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna DKG
  Układ napędowy: RWD

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *