Strona główna » Blog » Audi A3

Audi A3

Audi A3 8V to kolejny samochód, który jest wśród jednego z najchętniej importowanych samochodów z USA. W każdym tygodniu licytujemy kilka egzemplarzy dla naszych klientów, a ten konkretny wygraliśmy dla Kuby z Puław. Niestety ten śnieżnobiały egzemplarz już zmienił właściciela, ale tylko dlatego, że dla Kuby wygraliśmy już kolejne A3 tym razem po faceliftingu! Szczegóły znajdziecie już niedługo na naszym profilu.

Audi A3. Źródło: mufflermotors.pl

Nasz egzemplarz w wersji wyposażenia Premium oferuje skórzaną tapicerkę w kolorze Chestnut Brown, podgrzewane przednie fotele z elektryczną regulacją fotela kierowcy, szyberdach, lampy bi-xenonowe czy system multimedialny Audi MMI. Napędzany przez bardzo dynamiczny silnik o pojemności 2.0 i mocy 223 km, która przenoszona jest na asfalt za pomocą napędu Quattro.

  Samochód oferowany był z uszkodzeniami podwozia, które nie ma co ukrywać, są dość ryzykowne. Nigdy do końca nie wiemy czego można się spodziewać, ale w tym przypadku mieliśmy dużo szczęścia. Chociaż uszkodzeniu uległa miska olejowa, to silnik okazał się być w pełni sprawny! Dodatkowo uszkodzony został bak paliwa oraz wydech.

  Audi A3. Źródło: mufflermotors.pl

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2015
  Przebieg: 136 745 km
  Napęd: Silnik benzynowy
  Silnik: 1984 cm3
  Moc: 223 KM
  Moment obrotowy: 350 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna DKG
  Układ napędowy: Quattro

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *