Strona główna » Blog » Ford Mustang Roush

Ford Mustang Roush

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować drugą pod rząd realizację Forda Mustanga w wykonaniu naszej firmy specjalizującej się w naprawach samochodów z USA. Nie jest to jednak zwykły Mustang, lecz topowa wersja z silnikiem 5 litrowym V8, która dodatkowo została poddana modyfikacji przez amerykańską Roush Performance.

Ford Mustang Roush. Źródło: mufflermotors.pl

Już od samego początku zapewniliśmy mu profesjonalną opiekę, począwszy od sporządzenia listy części. Następnie zakupione maskę i prawy błotnik przekazaliśmy do naszego partnerskiego warsztatu blacharskiego w celu położenia nowej warstwy lakieru. Zakres prac obejmował wymianę pasa przedniego, belki, absorbera, kierownicy powietrza, wspornika podłużnicy i ślizgu zderzaka. Zamontowaliśmy również nowe chłodnice: klimatyzacji, oleju i wody. Zużyte systemy bezpieczeństwa w postaci poduszki kierowcy i poduszki kolanowej wymieniliśmy na nowe. Przeprowadziliśmy pełen serwis filtrowy i olejowy.

Naprawimy Twój uszkodzony samochód! Zostaw nam swój adres e-mail, a my prześlemy wszystkie szczegóły.

PRZYGOTUJEMY RÓWNIEŻ WSTĘPNY KOSZTORYS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ SAMOCHODU Z AUKCJI LUB PLACU PRZEŁADUNKOWEGO.

    Ford Mustang Roush. Źródło: mufflermotors.pl

    Zadbaliśmy również o komfort użytkowania samochodu przez naszego klienta. Przeprowadziliśmy pełną konwersję systemu inforozrywki na język polski. Zmodyfikowaliśmy tylne lampy przelutowując diody ledowe kierunkowskazów na pomarańczową barwę oraz rozdzielając sygnał kierunkowskazu oraz stopu. W ostatnim etapie naszej pracy wykonaliśmy przegląd rejestracyjny i wydaliśmy samochód wraz z pełnym kompletem dokumentów.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *