Strona główna » Blog » Subaru BRZ

Subaru BRZ

Subaru BRZ to niewątpliwie jeden z ciekawszych modeli sportowego coupe pochodzącego z japońskiego rynku motoryzacyjnego. Stworzone przy współpracy z Toyotą, wyposażone w 2 litrowy silnik typu bokser i manualną skrzynię biegów z pewnością posiada wielu entuzjastów na całym świecie. Tym razem w niebieskim wydaniu, pochodzące ze Stanów Zjednoczonych Subaru trafiło do naszej firmy na przeprowadzenie kompleksowej naprawy po szkodzie komunikacyjnej.

Subaru BRZ. Źródło: mufflermotors.pl

Samochód został do nas dostarczony z uszkodzeniem przedniej części nadwozia. W związku z tym zostały wykonane naprawy w postaci wymiany pasa przedniego, wzmocnień przednich, obudowy filtra powietrza, wlotu powietrza, chłodnicy wody i klimatyzacji. Zamówioną maskę zderzak oraz błotnik prawy polakierował nasz wyspecjalizowany warsztat partnerski. Wymieniliśmy również prawą lampę, wspornik błotnika, ślizg zderzaka, obudowę wentylatorów, podporę maski oraz wszelkie wymagane uszczelki i mocowania. Zamontowaliśmy nową poduszkę kierowcy oraz pasy kierowcy i pasażera. Wykonaliśmy polerkę przednich lamp. Przeprowadziliśmy pełną wymianę filtrową i olejową oraz zamontowaliśmy nowy akumulator.

Naprawimy Twój uszkodzony samochód! Zostaw nam swój adres e-mail, a my prześlemy wszystkie szczegóły

PRZYGOTUJEMY RÓWNIEŻ WSTĘPNY KOSZTORYS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ SAMOCHODU Z AUKCJI LUB PLACU PRZEŁADUNKOWEGO.

    Subaru BRZ. Źródło: mufflermotors.pl

    Zadbaliśmy również o pełne przygotowanie pojazdu do polskich warunków drogowych. Wykonaliśmy przeróbkę instalacji elektrycznej, obejmującą m.in. przelutowanie diód ledowych tylnych kierunkowskazów na pomarańczową barwę oraz rozdzielenie sygnału kierunkowskazu i stopu poprzez dołożenie odpowiedniej wiązki. Doposażyliśmy samochód w wymagane światła przeciwmgielne. Przeprowadziliśmy pełen detailing samochodu, wewnątrz i na zewnątrz.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *