Strona główna » Blog » Ford Fusion

Ford Fusion

Śnieżyn wyjechał na krakowskie drogi! Flagowego sedana Forda przekazaliśmy w ręce Pani Agnieszki z Krakowa!

Dzięki świetnemu stosunkowi jakości do ceny, Ford Fusion, a więc odpowiednik europejskiego Forda Mondeo na rynek amerykański, pozostaje jednym z najczęściej importowanych za naszym pośrednictwem samochodów!

Egzemplarz Pani Agnieszki to wersja wyposażenia SE, która została nieco wzbogacona przez poprzedniego właściciela podczas konfiguracji auta. W opcjonalnym wyposażeniu znalazły się między innymi w pełni skórzana jasna tapicerka foteli oraz, co ważne podczas chłodniejszych dni, podgrzewane przednie fotele. Dodatkowo fotele te posiadają w pełni elektryczną regulację położenia z funkcją pamięci położenia fotela oraz lusterek dla trójki kierowców. Podczas autostradowej jazdy przydatny będzie na pewno również tempomat.

Ford Fusion. Źródło: mufflermotors.pl

W ramach naszej współpracy poza samym importem auta, Pani Agnieszka zdecydowała się na powierzenie nam naprawy oraz przystosowania auta do obowiązujących w naszym kraju przepisów. Efekt końcowy jest niesamowity! Dodatkowo auto przeszło za naszym pośrednictwem pełną konwersję na rynek europejski, w ramach której nauczyliśmy auta naszego ojczystego języka oraz dostrojone radio zostało dostrojone do europejskich częstotliwości.

  Dane techniczne:

  Rok produkcji: 2015
  Przebieg: 128 633 km
  Napęd: FWD
  Silnik: 1499 cm3
  Moc: 160 KM
  Moment obrotowy: 240 Nm
  Skrzynia biegów: Automatyczna

  Galeria zdjęć:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *